Mercheo — Twój parnter w biznesie

Mercheo z myślą o różnych potrzebach naszych klientów przygotowało bogatą ofertę usług.

Mercheo — Twój parnter w biznesie

Zajmujemy się obsługą logistyczną w crossborder e-commerce.
Z jednej lokalizacji obsługujemy trzy lokalne rynki w Polsce, Niemczech i Czechach.

O e-commerce, ogólnie rzecz biorąc, a szczególnie o crossborder e-commerce i związanej z tym logistyce, wiemy całkiem sporo. Wysłaliśmy łącznie 2,5 mln przesyłek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które chętnie się dzielimy. Jesteśmy partnerem na lata.

W naszym e-commerce DNA tkwi nie tylko historie sukcesów, ale także pasja do ciągłego doskonalenia. Każdy członek zespołu to nie tylko specjalista, lecz także entuzjasta, gotów na eksplorację nowych obszarów i tworzenie innowacyjnych rozwiązań w świecie elektronicznego handlu. Z nami odkryjesz nowatorskie podejście do handlu online, gdzie technologia spotyka się z obsługą klienta na najwyższym poziomie

4000m2

Łączna dostępna powierzchnia naszych magazynów.

2.5mln

Łaczna liczba wysłanych paczek z naszych magazynów.

3 Kraje

Jedna lokalizacja, 3 lokalne rynki: Polska, Niemcy i Czechy.

Next day
delivery

1-dniowa dostawa
do 130 mln klientów.

Dziś zamówienie, jutro dostawa dla Twoich klientów z Polski, Niemiec i z Czech.

Nasza Misja

Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych i efektywnych rozwiązań logistycznych dla naszych klientów, które odciążą ich od uciążliwej obsługi zamówień oraz wspomogą ich ekspansję na rynku niemieckim i czeskim.

Jesteśmy obecni rynku polskim, ale jesteśmy też blisko rynku niemieckiego i czeskiego. Dostarczamy lokalne rozwiązania z tych rynków. Korzystając z ekonomii skali, zapewniamy małym i średnim firmom dostęp do rozwiązań, które do tej pory były zastrzeżone dla największych podmiotów i po stawkach osiągalnych tylko dla największych podmiotów. Widzimy jak dużą przewagę daje sprawna logistyka, blisko rynku na jakim chce się działać, dlatego chcemy zapewnić dostęp do naszych rozwiązań jak największej liczbie firm.

Nasza Misja

Nasze DNA

Innowacja

Stawiamy sobie za cel wykraczać poza granice obecnego myślenia i praktyk biznesowych, poszukując świeżych rozwiązań i kreatywnych podejść.

Atrakcyjne ceny przesyłek
Ciągłe Doskonalenie

Jesteśmy zobowiązani do ciągłego podnoszenia jakości naszych usług poprzez analizę, słuchanie opinii klientów czy wdrażanie najlepszych praktyk.

icon
eCommerce DNA

E-commerce to istotna część naszej tożsamości, a nasze wyróżnienie opiera się na wiedzy, doświadczeniu oraz zrozumieniu specyfiki rynku i potrzeb klientów.

Next-day-delivery do Niemiec
Zespół

Nasz zespół to nasza siła. Wspólne cele, wzajemny szacunek, skuteczna komunikacja i odporność na niepowodzenia. Jesteśmy silni jako kolektyw.

Program „Seller Fullfiled Prime”
Docieraj do swoich klientów za granicą, szybciej i taniej

99.95%

Poziom bezbłędności
w realizacji zamówień.

Fulfillment dla Crossborder E-commerce.
Jednodniowa dostawa do Twoich klientów z Niemiec.
— Dzisiaj zamowienie, jutro dostawa*

Docieraj do swoich klientów za granicą, szybciej i taniej

Jak oceniają nas
nasi klienci?

TS

Tomasz Sokołowski
Babees.eu

Nigdy bym się nie spodziewał, że oferowanie klientom z Niemiec dostawy następnego dnia tak znacząco wpłynie na naszą sprzedaż na Amazonie. Nasz ranking BSR poprawił się, koszty reklam spadły, a sprzedaż wzrosła. Zdecydowanie polecam usługi fulfillmentu od Mercheo.

PM

Przemysław Makowiec
Ceba Baby

Z Mercheo jesteśmy w zasadzie od początku naszej przygody z zagranicznymi rynkami i sprzedażą DTC. Przed rozpoczęciem współpracy, mieliśmy swoje wątpliwości, ale szybko zniknęły. Ani razu nie przeszło mi przez myśl, żeby prowadzić własny magazyn wysyłkowy. Wysyłka, przyjęcie, sam system, wszystko działa bez zarzutu. Widać, że chłopaki wiedzą co robią.

RK

Robert Krukowski
roogu.eu

Przenieśliśmy naszą wysyłkę tutaj z innego fulfillmentu. Chłopaki z Mercheo pomogli nam przy przeprowadzce, wszystko odbyło się sprawnie. Nasze oszczędności na wysyłce do Niemiec i w Europie praktycznie pokrywają koszty usługi fulfillmentu. Dodatkowo, dostawa następnego dnia do klientów z Niemiec robi ogromną różnicę.

Zaoferuj swoim klientom z Polski, Niemiec i Czech, tanią 1-dniową dostawę.

Poznaj ofertę

Uczyń logistykę elementem Twojej
przewagi konkurencyjnej.

99.95% Poziom bezbłędności w realizacji zleceń

99.95%

Poziom bezbłędności
w realizacji zamówień.