Jedno rozwiązanie - Szereg korzyści

Ty sprzedajesz my martwimy się o resztę.
Zobacz jakie korzyści płyną ze współpracy z Mercheo

Jedno rozwiązanie - Szereg korzyści

Fulfillment
i płynące korzyści.

Szyte na miarę kompleksowe rozwiązanie dla Twojego biznesu, wspomagane nowoczesnym oprogramowaniem.

Dzięki Mercheo magazynujesz swoje towary w jednym miejscu, a masz możliwość korzystania z lokalnych rozwiązań w trzech krajach (Polska, Czechy i Niemcy). Pozwala to zminimalizować zarówno czasy dostawy, jak i koszty wysyłki, zapewniając Twoim klientom obsługę jakiej oczekują.

Poznaj korzyści ze
współpracy z nami.

 • Strategiczna lokalizacja 1
 • Strategiczna lokalizacja

  Doskonałe usytuowanie naszego magazynu na styku 3 granic: Polski, Niemiec i Czech, pozwala na optymalizację dwóch najważniejszych czynników związanych z logistyką e-commerce tj. czasu dostawy oraz kosztów logistycznych. Dzięki naszej lokalizacji będziesz w stanie zaoferować późny CUT-OFF oraz NEXT-DAY-DELIVERY, nie tylko swoim klientom z Polski, ale również z Niemiec i Czech. A to oznacza dostawę nawet w 24 godziny do ogromnej rzeszy 131,75 mln potencjalnych klientów.

 • Kompleksowa usługa 2
 • Kompleksowa usługa

  Nasza usługa obejmuje fulfillment w formule od A do Z: od odbioru dostawy, przez przyjęcie, magazynowanie, wysyłkę, aż do obsługi zwrotów i dodatkowych usług, takich jak FBA Prep, cross-docking i drop-shipping. Zadbamy o każdy element procesu obsługi logistycznej Twojej sprzedaży internetowej. Dzięki temu oszczędzisz czas, zamienisz koszty stałe na zmienne, i będziesz mógł skoncentrować się na rozwoju biznesu. My zadbamy o resztę.

 • Seller Fulfilled Prime 3
 • Seller Fulfilled Prime

  Fulfillment Mercheo to także możliwość uczestnictwa w Programie Seller Fulfilled Prime (SFP). Program ten umożliwia sprzedawcom korzystanie z odznaki Amazon Prime dla zamówień obsługiwanych z magazynu Mercheo. Uczestnictwo w programie Seller Fulfilled Prime to lepsza widoczność Twoich produktów, a co za tym idzie, większa sprzedaż. To także większe szanse na wygranie buybox oraz dostęp do najwierniejszej grupy klientów Amazona, która jednocześnie jest najczęściej powracającą grupą klientów.

 • Bezpieczeństwo Towaru 4
 • Bezpieczeństwo Towaru

  Bezpieczeństwo Twojego towaru to dla nas priorytet. System monitoringu 24/7, aktywne systemy alarmowe oraz ubezpieczenie zapewniają należyta ochronę. Dodatkowo, ścisłe procedury sprawdzające jakość i stan towarów pozwalają uniknąć uszkodzeń. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje produkty są nie tylko chronione przed zagrożeniami zewnętrznymi, ale również pod stałą kontrolą wewnętrzną, co sprawia, że możesz spać spokojnie.

 • Niezawodny system 5
 • Niezawodny system

  Do obsługi procesów magazynowych używamy autorskiego oprogramowania, które daje Ci 24/7 pełen dostęp do informacji o przyjęciu towaru, stanach magazynowych oraz informacji o wysyłce zamówienia. Synchronizujemy stany magazynowe z kanałami sprzedaży i przekazujemy informacje o wysyłce do tych kanałów zgodnie z ich wytycznymi. Wszystkie operacje magazynowe odbywają się za pomocą kolektorów danych, co umożliwia prześledzenie każdego etapu realizacji zamówienia z dokładnością do sekundy.

 • Atrakcyjne stawki na przesyłki 6
 • Atrakcyjne stawki na przesyłki

  Korzystamy z usług wszystkich wiodących kurierów w Polsce i za granicą. Dla każdego rozmiaru, dla każdej wagi, dla każdego kraju dobierzemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Nasz magazyn znajduje się około 100 km od głównych sortowni wszystkich wiodących kurierów w Polsce, Niemczech i Czechach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować lokalne rozwiązania we wszystkich trzech krajach oraz zaproponować atrakcyjne ceny.

 • Prosta integracja i szybki start 7
 • Prosta integracja i szybki start

  Zapewniamy prostą integrację i szybki start, bez wielomiesięcznych prac nad integracją. Jesteśmy zintegrowani z większością popularnych platform sprzedażowych, takich jak Amazon, eBay, Kaufland, Allegro, Cdiscount itp., oraz systemami zarządzania sprzedażą, takimi jak Baselinker czy Plentymarkets. Wystarczy, że podłączysz się do naszego systemu, dostarczysz swoje produkty, i możemy zaczynać. Jesteśmy w stanie wystartować w ciągu 2 tygodni od podpisania umowy.

 • Ebay Plus 8
 • Ebay Plus

  Korzystając z naszych usług, możesz oferować swoje produkty z odznaką eBay Plus. eBay Plus to program lojalnościowy eBay.de, w którym w ramach płatnego abonamentu kupujący mają zapewnioną szybką wysyłkę i darmowe zwroty. Oferty z eBay Plus są wyróżnione w wynikach wyszukiwania i na stronach zakupowych eBay.de, co oznacza ich lepszą widoczność i tym samym większą sprzedaż. eBay pokrywa również koszty zwrotów dla uczestników tego programu.

Zaoferuj swoim klientom z Polski, Niemiec i Czech, tanią 1-dniową dostawę.

Poznaj ofertę

Uczyń logistykę elementem Twojej
przewagi konkurencyjnej.

99.95% Poziom bezbłędności w realizacji zleceń

99.95%

Poziom bezbłędności
w realizacji zamówień.